Lucas Torreira’dan ayrılan Devrim Özkan’ın ayrılık acısı kısa sürdü!

Oyuncu Devrim Özkan’ın, Galatasaray’da forma giyen Lucas Torreira ile bir süredir dolu dizgin bir aşk yaşadığı iddia edilmişti. İlk etapta bu iddiaları yalanlasalar da Miami’de görüntülenmeleri ikili hakkındaki iddiaları güçlendirmişti.

Ünlü çift, bir süre sonra ise aşk söylentilerini doğrulamışlardı. Doludizgin bir aşk yaşayan ikili, sosyal medya hesaplarından yaptıkları romantik paylaşımlarla çok konuşulmuştu.

AŞK BİTTİ!

Evlenmeleri beklenen çiftten kötü haber, geçtiğimiz aylarda geldi. Torreira ile Özkan’ın ilişkisinin sona erdiği ortaya çıktı. İkilinin sosyal medya hesaplarından birlikte yer alan fotoğrafları kaldırması sonrası, birbirlerini takip etmeyi bıraklamaları dikkat çekti.

SABAHIN İLK IŞIKLARINA KADAR EĞLENCE

Oyuncu Devrim Özkan, önceki gece Karaköy’deki bir mekanda sosyal medya fenomeni İbrahim Tilaver ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. İçeride sarmaş dolaş görülen yeni sevgililer, çıkışta ise kol kola çıktı.

“HER ŞEY YOLUNDA”

Flashların patlamasıyla şoka giren yeni aşıklardan fenomen İbrahim Tilaver, hızlıca arabaya bindi. Devrim Özkan ise, “Arkadaşlarımız ile eğlendik. Her şey yolunda” diye konuşarak hızlı adımlar ile birlikte arkadaşlarının da kendisine “Hadi” diye seslenmesiyle arabaya bindi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x